Ali je kyle snyder osvojil zlato?

Kazalo:

Anonim

Kyle Frederick Snyder je ameriški rokoborec prostega sloga in diplomirani rokoborec v ljudskem slogu, ki tekmuje s težo 97 kilogramov. Prejema priznanje, da je najmlajši dobitnik zlate olimpijske medalje in najmlajši svetovni prvak v zgodovini ameriške rokoborbe.

Ali je Snyder osvojil zlato v rokoborbi?

In ko je bil še na fakulteti, je Snyder odšel v Rio de Janeiro in osvojil zlato olimpijsko medaljo … Imel je 20 let in dosegel je vse, kar si rokoborec lahko želi doseči, kar bi lahko pojasnilo njegov spregleda med bivanjem v Riu. Pozabil je prepričati Sadulaeva, da ostane pri 86 kilogramih (190 funtov).

Je Kyle Snyder dobitnik zlate medalje?

Snyder je bil star komaj 20 let, je osvojil zlato v Riu, s čimer je postal najmlajši ameriški rokoborec, ki je kdaj osvojil olimpijski naslov. Sadulaev je tudi leta 2016 osvojil zlato, vendar v kategoriji do 86 kg.

Ali je Kyle Snyder zmagal?

Čeprav je v soboto zjutraj padel proti Rusu Abdulrashidu Sadulaevu v finalu moških do 97 kg prosto, je nekdanji rokoborec iz zvezne države Ohio Kyle Snyder še vedno zaslužil srebrno medaljo na letošnjih olimpijskih igrah v Tokiu.

Ali je Kyle Snyder zmagal sinoči?

Ameriški rokoborec Kyle Snyder je izgubil s 6-3 proti Ruskemu olimpijskemu komiteju Abdulrashidu Sadulaevu v soboto v boju olimpijskih prvakov za naslov moških prostih slogov do 97 kg..