Logo sl.boatexistence.com

Ali je danes zmagal kanjon Sierra?

Kazalo:

Haskiji, ki jih vodi najboljša varovalka kjerkoli v Kaliforniji, so prišli do zmage 80-72, s čimer so Sierra Canyonu (15-1) prinesli prvi poraz v končnici po sezone 2018 in prekinitev zmagovalnega niza z 21 tekmami v končnici.

Kakšen je bil rezultat igre Sierra Canyon?

44-22 (L) Sierra Canyon vs.

Kdo je zmagal na Sierri?

Run game dvigne Centennial Corona za zmago na Honor Bowl nad Chatsworth Sierra Canyon. Zagovornik Corone Centennial Jayson Cortes je v prvem polčasu zavrnil poskus obračuna, ki ga je izvedel vratar Sierra Canyon Angelo Pulido. Cortes je tekel za dva touchdowna in več kot 200 jardov in prejel pokal za MVP igre.

Ali je Sierra Canyon izgubil?

Centennial igralci praznujejo svojo zmago nad gostiteljem Sierra Canyon v petek zvečer v igri za naslov Southern Section Open Division. Bronny, ki ga je 247Sports uvrstil na 25. mesto najboljšega drugošolca v državi, je prav tako zadel ključno trojko s 4 minutami in 23 sekundami do konca in znižal vodstvo Centenniala na 70-67. Ampak to ni bilo dovolj.

Proti komu je Sierra Canyon izgubil?

Nekdo je nasprotniku Sierra Canyona, Centennial Corona, pozabil povedati, naj ne igra vloge razvajalca. Huskies, ki jih vodi najboljša varovalka kjer koli v Kaliforniji, so zmagali z 80-72, s čimer so Sierra Canyon (15-1) prinesli prvi poraz v končnici po sezoni 2018 in končali niz zmag v končnici z 21 tekmami.