Logo sl.boatexistence.com

Ali je kolesar igral v igri vseh zvezd?

Kazalo:

Tega preprosto ne bodo rekli. Zack Wheeler je na tekmi vseh zvezd vrgel le tri igrišča, kar je vodilnemu v menjavah v glavni ligi omogočilo odmor pred drugim polčasom. … Wheeler je zaključil prvi polčas kot vodilni v glavni ligi po podajah, tako da je bil torkov večer s tremi igrišči dobrodošel oddih.

Kdo je predstavil tekmo vseh zvezd?

Noč po postavitvi rekorda Home Run Derbyja z izstrelitvijo šestih Homerjev z vsaj 500 metrov, je dvosmerni fenomen Shohei Ohtani pokazal svojo močno roko na tekmi vseh zvezd v torek, vrgel 1-2-3 v prvi menjavi in gledal, kako njegov hitri krog doseže hitrost 100,2 mph.

Kdo poda Wheeler?

Wheeler se je vrnil v the Phillies za sezono 2021. V svojem debiju v sezoni 3. aprila je Wheeler udaril 10 udarcev v 7 menjavah, pri čemer je prvič zabeležil dvomestno število izbrisov pri Philliesih.

Ali je JT Realmuto zadel homerun na tekmi vseh zvezd?

J. T. … Realmuto je v torek postavil nacionalno ligo na krov s solo domačim tekom na MLB All-Star Game na Coors Fieldu. 30-letni lovilec Philliesa je na svoji tretji tekmi vseh zvezd zadel 421-metrski strel v desno sredinsko polje mimo podaja Tigrov Gregoryja Sota. To je bila druga domača tekma.

Kdo je dosegel prvi domači tek na tekmi vseh zvezd?

Babe Ruth je dosegel prvi domači tek v zgodovini All-Star tekme in dodal spektakularen ulov v prvi Midsummer Classic. Prihodnji član Hall of Fame Frankie Frisch je prav tako domačal, medtem ko je bil metalec Lefty Gomez prvi zmagovalni podajalec v zgodovini All-Star med zmago v ameriški ligi s 4-2 v čikaškem Comiskey Parku.