Logo sl.boatexistence.com

Kdaj je ekipni preskakovanje?

Kazalo:

Ekipni skoki na poletnih olimpijskih igrah 2020 so potekali 6–7. avgusta 2021 v konjeniškem parku Baji Koen. Tako kot vse druge konjeniške prireditve je bilo tudi tekmovanje v skokih odprtega spola, v isti kategoriji so tekmovale tako moški kot tudi tekmovalke. Tekmovalo je 60 kolesarjev (20 ekip po 3) iz 20 držav.

Ob kateri uri nastopa olimpijska ekipa?

Za preskakovanje na olimpijskih igrah ni natančnih časov, zato so spodnji časi približni, izračunani na 2 minuti 30 sekund na krog. Predavanje se začne ob 19.00 po lokalnem času (11.00 po britanskem času).

Kdo je v olimpijski konjeniški reprezentanci 2021?

Dvakratni dobitnik zlate medalje McLain Ward se že petič vrača na olimpijske igre, potem ko je bil imenovan za enega od štirih članov Združenih držav. S. Konjeniška skakalna ekipa za igre v Tokiu v ponedeljek. Pridružijo se mu Kent Farrington, Laura Kraut in Jessica Springsteen v olimpijski reprezentanci.

Ali skakalna olimpijska ekipa?

Laura Kraut, Jessica Springsteen in McLain Ward pozirajo na olimpijskih igrah v Tokiu 2020 7. avgusta 2021 v Tokiu.

Kako delujejo ekipni preskaki?

Pri preskaku športniki jahajo konja čez niz skokov v številčnem vrstnem redu, dosegajo kazni (znane tudi kot "napake"), če podrejo kateri koli skok ali konja noče iti čez skok. Zmagovalec je običajno športnik z najnižjim rezultatom v najhitrejšem času.