Ali se je allyson felix kvalificiral za olimpijske igre?

Kazalo:

Allyson Felix se je kvalificirala za svoje pete olimpijske igre, kjer si bo prizadevala postati najbolj odlikovana atletinja v zgodovini olimpijskih iger. Felixu na 400 metrov v Tokiu se bosta pridružila Quanera Hayes in Wadeline Jonathas. …

Ali se je Felix uvrstil na olimpijske igre?

Felix se je kvalificirala v petkov finale na 400 metrov, potem ko je ta teden v svoji polfinalni vožnji osvojiladrugo mesto s časom 49,89 sekunde. Ameriška ženska štafetna reprezentanca na 400 metrov je prav tako napredovala v krog za kolajne, potem ko je v četrtek zmagala na dirki. V dirkah ni tekla, a Felix je bil izbran za tek v sobotnem finalu.

Ali je Allyson Felix nastopila na olimpijskih igrah 2021?

Ne, da je Felix dodal še eno olimpijsko medaljo. Toda ta je zdaj osvojila drugi bron v karieri, leta 2021, po vsem, kljub vsemu. … Felix je dirko pretekla v 49,46 sekunde, kar je njen najhitrejši čas v šestih letih, njen najhitrejši čas po porodu – in najhitrejši doslej za žensko, starejšo od 35 let.

Za katere dogodke se je kvalificirala Allyson Felix?

Felix je prva ženska , ki je osvojila naslov državnega prvaka ZDA na 100 metrov, 200 metrov in 400 metrov v svoji karieri Je tudi druga Američanka, za Chandro Cheeseborough, da se bo v svoji karieri kdaj kvalificirala za olimpijske igre (z uvrstitvijo med najboljše tri) na 100, 200 in 400 metrov.