Logo sl.boatexistence.com

Kako se kvalificiraš v maclay finale?

Kazalo:

Kolesar mora dokončati progo na regionalnem tekmovanju, da je upravičen do tekmovanja na finalu. Če kolesar, ki je bil povabljen iz regionalnega tekmovanja, da nastopi v finalu, zavrne nastop v finalu, bo kolesar z naslednjo najvišjo uvrstitvijo iz istega regionalnega tekmovanja prejel povabilo za tekmovanje v finalu.

Kako priti do Maclay finala?

Za uvrstitev v finale morajo jahači najprej začeti tako, da postanejo člani ASPCA in NHSAA (National Horse Show Association of America.) Mladinci po vsej državi vstopijo v ASPCA Razred jahanja, ki poteka na stotine konjskih razstav, ki jih odobri USEF, da bi se kvalificirali za regionalni finale ASPCA Maclay.

Kako se kvalificiraš v finale za medalje?

TA Nacionalna otroška medalja ne zahteva dodatnega članstva za pridobivanje točk. Kolesarji morajo biti na tekočem z USEF & USHJA. Za kvalifikacijsko obdobje 2021 bodo tekmovalčeve točke samo odražale njihovih najboljših 15 nastopov Lahko bodo prikazane več kot 15-krat brez kazni.

Kdo je zmagal na Maclayjevem finalu 2020?

Dominic Gibbs Zmagovalni naslov dvigala na državnem prvenstvu ASPCA Maclay 2020, ki ga je predstavila Chansonette Farm. Lexington, Ky.

Kdo je Dominic Gibbs?

Ko je Dominic Gibbs februarja v Svetovnem konjeniškem centru zmagal na uvodnem 100.000 $ WEC Premier Cup Equitting Championship, je osvojil avto. … Dominic je leta 2021 osvojil Chevrolet Blazer po hudi konkurenci na krovu Cent 15, s katerim si je Dominic lani prislužil tri državne naslove, vključno s finalom ASPCA Maclay.