Logo sl.boatexistence.com

Ali je tampa bay zmagal sinoči?

Kazalo:

Takeaways From the Buccaneers V četrtek zvečer zmaga nad Eagles. … Tampa Bay Buccaneers so sinoči prehiteli Philadelphia Eagles in so dobro začeli z vodstvom ob polčasu 21-7, medtem ko so Eaglese premagali z 233 ofenzivnimi jardi v primerjavi s 73.

Ali je Tampa Bay sinoči zmagal na nogometni tekmi?

Eagles proti Buccaneers končni rezultat, rezultati: 2 TD Fournette pomagata Tampa Bayu preživeti povratno ponudbo Philly. Eaglesi so stvari naredili zanimive pozno, a na koncu to ni bilo dovolj, saj so Buccaneers izpeljali 28-22 cestno zmago v "Thursday Night Football" in izboljšali na 5-1 v sezoni.

Ali je ekipa Toma Bradyja zmagala sinoči?

(AP) - Tom Brady združil Tampa Bay Buccaneers do zmage nad Patrioti s 19-17 v deževnem nedeljskem večeru, ko se je vrnil v Novo Anglijo, z Ryanom Succopom zadel zmagoviti gol z 48 jardov pozno v četrti četrtini.… Novinec Patriots Mac Jones je končal 31 od 40 za 275 jardov in dva touchdowna.