Logo sl.boatexistence.com

Je fabinho igral za real madrid?

Kazalo:

Debitiral je za Real Madrid 8. maja 2013, igral je 14 minut namesto Fábia Coentrãa in pomagal pri šestem golu Ángel Di María v 6–2 La Liga zmaga nad Malago na stadionu Santiago Bernabéu.

Ali Fabinho igra za Real Madrid?

8. junija 2012 se je Fabinho s šestletno pogodbo pridružil portugalski ligi Primeira Liga Rio Ave. … Za Real Madrid je debitiral 8. maja 2013, igral je 14 minut namesto Fábia Coentrãa in pomagal pri šestem golu Ángel Di María pri zmagi La Lige nad Malago s 6–2. na stadionu Santiago Bernabéu.

Koliko je Monako plačal za Fabinha?

Vezist Liverpoola Fabinho je podpisal novo petletno pogodbo, s katero bo ostal na Anfieldu do leta 2026. To je nagrada za izjemen prispevek brazilskega reprezentanta za klub, odkar je prispel v 43,7 milijona £selitev iz Monaka pred tremi leti.

Je Fabinho dobra FIFA 21?

Osebno bi rekel, da je fabinho odlična izbira kot cdm. … Vzame vsako žogo, ki jo izzove, običajno brez prekrška, in postavi krilnega igralca z odlično vmesno žogo. Njegov tempo s sidrom je dovolj, da sledi nekaterim napadalcem in krilnim igralcem.

Koliko je stala Allison?

19. julija 2018 je Liverpool uradno potrdil podpis z Alissonom za honorar v višini 66,8 milijona funtov (72,5 milijona evrov), s čimer je postal najdražji vratar vseh časov, prekašala prestopa Edersona (najdražji v funtih šterlingov) in Gianluigija Buffona (najdražji v evrih).