Logo sl.boatexistence.com

Kdaj je bila najdaljša igra svetovne serije?

Kazalo:

Anonim

Zadnje je bilo v 2018 World Series, ko so Dodgers in Red Sox dosegli 18. v 3. igri. Končalo se je z domačim tekom v spodnji polovici inninga Maxa Muncyja. Ta zmaga Dodgersa s 3-2 je bila tudi najdaljša po času, saj je trajala sedem ur in 20 minut.

Katera je najdaljša igra v zgodovini svetovne serije?

V najdaljši posezonski tekmi, kar zadeva čas, v zgodovini MLB ( sedem ur, 20 minut) so Dodgers premagali Red Sox na Muncyjevem odhodu domov tekmo v 18. menjavi in zmanjšajo zaostanek v seriji na 2-1. Oba kluba sta skupaj na tekmovanju uporabila 18 igralcev in 46 igralcev, oba posezonska rekorda.

Kdaj je bila najdaljša igra v zgodovini MLB?

8-9. maj 1984: White Sox, Brewers igrajo za 25 inningov, najdaljša igra v zgodovini glavne lige – Society for American Baseball Research.

Koliko je najdaljši čas med nastopi v svetovnih serijah?

Najdaljši čas med zmagami v baseball World Series je 108 let 19 dni, ki so ga dosegli Chicago Cubs (ZDA) od 14. oktobra 1908 do 2. novembra 2016..

Katera je bila najdaljša igra Dodgers?

Los Angeles Dodgers so v sredo zvečer na maratonski tekmi premagali San Diego Padres s 5-3 (GameTracker). Obe strani sta potrebovali 16 inningov in več kot pet ur in pol za dokončanje posla.