Logo sl.boatexistence.com

Kaj v betwayu pomenijo nadstropji?

Kazalo:

Anonim

Več/manj kot 0,5 gola je trg stav, na katerem igralci stavijo na skupno število golov (obe ekipi), doseženih na tekmi Stave nad/manj kot 0,5 gola pokrivajo 90 golov minut plus dodatni čas, vendar ne podaljšek. … Na primer, če stavite na več kot 2,5 gola, morate za zmago na tekmi imeti 3 ali več golov.

Kaj pomeni manj kot 1,5 v betway?

Oba polčasa manj kot 1,5 gola MarketExplained To pomeni, da stavite na manj kot doseženih golov v VSAKI polovici tekme Kako deluje Če je rezultat 1. polčasa 1- 0=gol, dosežen v polčasu in končni rezultat se konča 2-0=gol, dosežen v polčasu. Zmagali ste svojo stavo.

Kaj je nad in pod?

Kaj je nad/pod stavo? Stave nad/pod stave ponujajo stavnice v različnih športih. V nasprotju s stavami na zmago/neodločen rezultat/zmago se več/premanje nanaša na število krat, ko se bo nekaj zgodilo, ali čas, ki je potreben, da se nekaj zgodi na določeni tekmi, in ne na končni rezultat

Kaj pomeni cilj pod 1,75?

Pod 1,75 je polovitna izguba . Več 1,75 je POLOVIČNA ZMAGA.

Kaj pomeni cilj pod 2,5?

Pod 2,5 gola je priljubljena nogometna stava, ki dobesedno pomeni, da stavite na manj kot 2,5 gola na nogometni tekmi. To pomeni, da bi dobili to stavo pod 2,5 gola, če tekma, na katero bi stavili, ni prinesla golov, en gol ali dva gola.