Logo sl.boatexistence.com

Wre is giroud zdaj?

Kazalo:

Olivier Giroud: AC Milan podpiše napadalca iz Chelseaja v trajnem prestopu. Olivier Giroud je dokončal stalni prestop v AC Milan iz Chelseaja za nerazkrito plačilo.

Kdaj je Giroud odšel v Milano?

AC Milan. 17. julija 2021 je AC Milan objavil prestop Girouda iz Chelseaja za stalno z dveletno pogodbo. 29. avgusta je Giroud dosegel svoje prve gole za Milan, navijač, v zmagi proti Cagliariju s 4-1.

Ali je Olivier Giroud igral 90 minut brez dotika žoge?

Olivier Giroud je po 90 minutah igre brez dotika žoge postavil izjemen rekord. Njegov drugi neverjetni rekord je bil dosežen na svetovnem prvenstvu 2018, saj je na turnirju odigral 546 minut brez niti enega strela v cilj.

Za koliko je Chelsea prodal Girouda AC Milanu?

Novice o prestopu Chelseaja: Olivier Giroud se bo v prihodnjih dneh pridružil AC Milanu za 3,5 milijona $ pristojbino - CBSSports.com.

Kdo je zadnji podpis Chelseaja?

Uradno: Ethan Ampadu je podpisal novo triletno pogodbo s Chelseajem in bo sezono 2021/22 preživel kot posojen pri Venezii. Fabrizio Romano/Matteo Moretto: Ethan Ampadu v Venezio je 'sklenjen'. Fabrizio Romano: Saul Niguez se bo pridružil Chelseaju za 5 milijonov evrov posojila. Osebni pogoji so dogovorjeni.